© 2020 Kobieta wielu talentów i pasji

Blanka Lipińska

Szok na rynku polskim

- 23 kwietnia 2020

Blanka Lipińska z wielkim impetem weszła na rynek polski (https://www.taniaksiazka.pl/autor/blanka-lipinska). Chodzi tutaj dokładnie o książki. Czy ktoś jeszcze nie słyszał o tej debiutantce, która w 2018 roku wypuściła na rynek polski jeden z najlepszych i lekko szokujących erotyków współczesnych czasów. Jeżeli przyjrzymy się wszystkim książkom jakie znaleźć można na rynku polskim, to chyba śmiało można powiedzieć, że takich książek nasyconych erotyzmem jeszcze nie było do tej pory. Pierwsza książka “365 dni” ukazała się w 2018 roku i od razu sprzedała się w nakładzie ponad 500 tysięcy egzemplarzy książki. “Ten dzień” będący kontynuacją debiutanckiej powieści autorki wyszedł na rynek również w 2018 roku. Ostatnia część sagi ukazała się w 2019 roku i nosi tytuł “Kolejne 365 dni”. Oprócz tego, że autorka szokuje na rynku polskich książek, to warto zaznaczyć, że jest to również kobieta wielu talentów i pasji. Blanka Lipińska zdała maturę i ukończyła studium kosmetyczne. Oprócz tego pracowała jako terapeutka-hipnotyzerka. Była także menedżerką klubów nocnych w Sopocie. Ta wspaniała kobieta działa również na rzecz promowania federacji KSW Ring Girls. Czy Lipińska czymś jeszcze jest w stanie nas zaskoczyć? Ostatnimi czasy możemy ją również podziwiać w jednej z telewizji, gdzie prowadzi popularny show o…KSW.

“365 dni”

Laura powoli przygotowuje się do swoich 29 urodzin, które będzie obchodzić na wakacjach ze swoim narzeczonym i przyjaciółmi. Całą ekipą wybierają się na włoską wyspę – Sycylię, gdzie okazuje się, że Laura zostaje porwana już drugiego dnia przez sycylijskiego mafiosa – Massimo. Dlaczego tak się stało? Oto okazuje się, że Massimo już kilka lat wcześniej ujrzał Laurę, kiedy znajdował się w …śpiączce. Mężczyzna uznaje, że to przeznaczenie, dlatego postanawia kobietę porwać. Ten porywczy i silny mężczyzna daje jej tytułowe 365 dni na to, aby go pokochała. Czy to możliwe? Czy ofiara może pokochać swojego oprawcę? Czy Laura faktycznie będzie ofiarą? Kobieta chciałaby, ale za nic nie może oprzeć się urokowi mężczyzny, który pociąga ją fizycznie i nie tylko.

“Ten dzień”

Udało się. Laura pokochała Massimo, chociaż ten nie zawsze dobrze ją traktuje. Raz uwielbia ją ponad wszystko, a za drugim razem sprawia, że uciekłaby od niego gdzie się tylko da. Nie jest to łatwy związek, jednak spełnia się. Czy ma on jednak szansę na dłuższe przetrwanie? Tak, okazuje się, że Laura i Massimo planują ślub. I to bajkowy. Czy jednak całe wydarzenie dojdzie do skutku? Przekonamy się o tym w tej książce.

Kawa zdjęcie utworzone przez pressfoto - pl.freepik.com